O HorseSpirit

O Horse Spirit

Od zawsze chciałam połączyć swoją pasję do koni, oraz to, co kontakt z nimi daje ludziom, z pracą zawodową. Szukałam, drążyłam, i tak, dzięki Agacie Wiatrowskiej spełniło się jedno z moich marzeń – z miłości do koni i wspierania ludzi w zmianie, powstało HorseSpirit. Swoją pracę opieram o HORSE ASISTED EDUCATION. „HAE” to, tłumacząc dosłownie: nauka w asyście koni. Jest to innowacyjna metoda rozwoju osobistego w bardzo szerokim zakresie, od samoświadomości, po przywództwo, dążenie do celu, zmianę. W tej niezwykłej metodzie nauczycielami są konie. Metoda ta tworzy jedyną w swoim rodzaju przestrzeń do przyjrzenia się sobie od środka. Podczas warsztatów pracujemy na rzeczywistej relacji człowieka z koniem, co umożliwia przyglądanie się sobie w realnej sytuacji.

Obszary, którymi zajmujemy się pracując na warsztatach HAE, to: emocje, relacje, postawy, przywództwo, potrzeby, granice, wewnętrzna siła.

Moja droga życiowa związana jest z nieustannym rozwojem i doświadczaniem siebie. Jeśli chcesz się rozwijać, poczuć spokój, poznać siebie lub odzyskać siebie na nowo, jeśli chcesz żyć pełniej i autentyczniej, moje programy rozwojowe z końmi są skierowane właśnie do Ciebie – sprawdź, poczuj, doświadczaj. Miejsce, do którego chcę Cię zaprosić, znajduje się w Warszawie, tu w towarzystwie koni trenerów obudzisz swoją wewnętrzną moc do zmiany. Wypracujesz narzędzia, którymi będziesz mogła / mógł posługiwać się swoją wewnętrzną siłą, nauczysz się swoich granic i będziesz potrafiła / potrafił nimi zarządzać z szacunkiem dla siebie i otaczających Cię osób. Konie trenerzy, z którymi na co dzień pracuję, różnią się od siebie, każdy ma inny charakter, osobowość, a w tym wypadku koniobowość. Są to konie, które mają zapewnioną wolość, wybór, potrafią powiedzieć nie, i mają do tego, tak jak my, ludzie, prawo. Wspólnie z nimi tworzę niepowtarzalną przestrzeń rozwojową, pełną szacunku, mądrości i autentyczności.

„Kiedy przywiązujesz konia do słupa, chyba nie liczysz, że nabierze sił?”

Stwarzając sobie bariery i ograniczenia, nie możemy liczyć na rozwój. Czasem jednak pewne schematy, w które wchodzimy, są bardzo silnie w nas zakorzenione i trudno nam się wyrwać z ich sideł. Konie, dzięki swoim naturalnym umiejętnościom, pomagają nam przekraczać sfery „pozornego” komfortu i wygody, pozwalają dostrzegać głęboko zakorzenione potrzeby, emocje, uczucia, marzenia. Czy jesteś na taką zmianę gotowa / gotowy?

Prowadzę warsztaty indywidualne i grupowe, dla osób prywatnych i organizacji, ale możesz przeczytać o tym więcej w zakładce „Programy rozwojowe”.

Kontakt

Coś Cię zaciekawiło, chcesz porozmawiać lub o coś zapytać?
Umówmy się mailowo lub przez wiadomość na fb na telefon. Zapraszam.

Karolina Czarnecka

 k.czarnecka@horsespirit.pl
kom. 606-715-308